12-16mm tel straightening makinë prerëse

12-16mm tel straightening makinë prerëse

Detajet e shpejta


Vendi i origjinës: Shandong, Kinë (kontinent)
Emri i markës: JIAXIN
Numri Modeli: LZ-16
Përkufizimi: Wire straightening dhe makinë prerëse
Lloji: Automation
Shufra çeliku dia.:12-16mm
Shpejtësia e drejtimit: 90-150m / min
Gabimi i prerjes: ± 3mm
Fuqia motorike: 75KW
Gjatësia e prerjes: 300mm-12m
Gjendja: New
Avantazh: Kontrolli digjital dhe efikasiteti i lartë
Shitja e nxehtë: Azia Juglindore dhe Afrika
Shërbimi i pas-shitjes Ofrohet: Inxhinierë në dispozicion të shërbimit

Wire straightening makinë prerëse Hyrje

Bar çeliku straightening dhe prerja makine prodhuar nga Gongyi Jindi Metallurgical Equipment Co, Ltd janë më të mira se produkte të ngjashme në lidhje me shkallën e automatizimit dhe kontrollit dixhital. Makinat e drejtimit dhe prerjes Rebar janë të zbatueshme për fabrikën e parafabrikimit të çimentos, fabrikën e prodhimit të çimentos, vendet e ndërtimit, tregun e çelikut dhe industritë e tjera.

Makina është e përbërë nga pajisje drejtimi, ushqimi, prerja hidraulike, rackja dhe pajisja e kontrollit elektrik.

Avantazhet e makinës së prerjes së telit

1.Shpejtësi të lartë

2. Shkalla e lartë e automatizimit dhe kontrollit digjital

Efikasiteti i lartë

Wire Straightening makinë prerëseTeknika teknike